Feromony męskie i damskie (Jest 56 produktów.)

Jesteś samotny? Jesteś nieśmiały i masz kłopoty z nawiązywaniem kontaktów międzyludzkich? Mamy dla Ciebie coś, co rozwiąże wszystkie Twoje problemy - feromony. Oferowane przez dyskretny sklep erotyczny Eroplanet perfumy z feromonami to najlepsze rozwiązanie dla osób, które chcą się poczuć pewniej w kontaktach z przedstawicielami płci przeciwnej. To skuteczne rozwiązanie, dzięki któremu staniesz się w oczach drugiej osoby atrakcyjniejszy, bardziej pociągający. Niemożliwe? A jednak! To naprawdę działa!

Filtruj

Producent
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 56 elementów

Jak działają feromony w perfumach?

Feromony płciowe w perfumach działają na wielu płaszczyznach. Ich zakup rekomendujemy przede wszystkim osobom, które chcą:

  • wzbudzić zainteresowanie u przedstawiciela płci przeciwnej,
  • stać się atrakcyjniejsze seksualnie,
  • poczuć się pewniej w kontaktach z innymi ludźmi,
  • wywołać podniecenie u drugiej osoby.

Wpływ na skuteczność oferowanych przez nas feromonów ma także to, że są to feromony perfumowane. Jak powszechnie wiadomo, już sam zapach perfum potrafi przyciągnąć uwagę innych osób. Niejednokrotnie ma on również działanie podniecające - fajny zapach działa na niektóre osoby podniecająco.

Jakie perfumy z feromonami wybrać?

W naszej ofercie online znajdują się feromony w perfumach męskie i damskie. Wybór jest bardzo bogaty, dlatego jeśli nie wiesz, na jaki produkt się zdecydować, skontaktuj się z nami. Chętnie pomożemy Tobie wybrać najlepsze i najskuteczniejsze feromony.

Dyskretna wysyłka feromonów perfumowanych

Eroplanet to dyskretny sex shop, dlatego naszym klientom zapewniamy dyskretną wysyłkę zamówionych feromonów czy też innych artykułów dla dorosłych. Na przesyłce nie ma naszej nazwy ani logotypu, dlatego żadna postronna osoba nie będzie wiedziała, co się znajduje w środku.