Kulki gejszy i koraliki analne (Jest 52 produktów.)

Kulki gejszy, inaczej waginalne, to gadżet erotyczny w postaci kulek, które wkłada się do pochwy. Ich działanie jest odczuwalne wówczas, kiedy kobieta jest w ruchu. Tego rodzaju kulki erotyczne dopochwowe to gadżet intymny - można go używać w sposób dyskretny. Schowane w pochwie korale są niewidoczne dla innych. Nikt nie będzie wiedział, że robisz, to co robisz, czyli oddajesz się rozkoszy. W ofercie naszego sex shopu znajdują się kulki gejszy pojedyncze, podwójne, progresywne oraz wibrujące.

Filtruj

Producent
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 52 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 52 elementów

Dlaczego warto stosować kulki gejszy?

Kulki gejszy to nie tylko większa rozkosz seksualna. Tego typu korale erotyczne posiadają również właściwości prozdrowotne. Ćwiczenia z nimi mają pozytywny wpływ na mięśnie Kegla, czyli mięśnie dna miednicy. Mięśnie Kegla spełniają bardzo ważne funkcje w organizmie kobiety - ich rolą jest między innymi podtrzymywanie dna miednicy i pęcherza.

Trening z kulkami gejszy może przynieść sporo korzyści kobietom, które planują dziecko. Z wyćwiczonymi mięśniami Kegla poród przebiega mniej boleśnie. Dodatkowo, dzięki temu przyszła mama może szybciej wrócić do formy po porodzie.

Oczywiście nie możemy zapominać o tym, że kulki gejszy nazywane są kulkami rozkoszy i absolutnie nie ma w tym przesady. Korzystanie z nich w trakcie seksu sprawia, że doznania erotyczne są odczuwane jeszcze intensywniej. Zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na gadżet wibrujący.

W ofercie internetowego sklepu erotycznego Eroplanet znajdują się również korale luksusowe. Tego rodzaju eleganckie i ekskluzywne sex zabawki to idealna propozycja dla najbardziej wymagających osób.

Dyskretna wysyłka kulek gejszy

Eroplanet to najlepszy sex shop, który dba o komfort oraz dyskrecję swoich klientów. Wszystkie akcesoria dla dorosłych, w tym kulki stymulujące, wysyłamy i pakujemy w taki sposób, żeby wygląd paczki nie zdradzał jej zawartości. Nie zamieszczamy na niej naszej nazwy ani logo. Jest to tak zwana dyskretna paczka.