Wibrator Rocks-Off - RO-Deo (różowy)

PR_8105101

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 24 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 24 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 6,00 zł.


Zamów teraz, wysyłka dzisiaj za
Zapewniamy dyskrecje. Nie czekaj, zamów teraz!

Cena |

245,99 zł


199,99 zł

Więcej informacji

RO-Deo to unikalny wibrator służący do masażu punktu G, krocza i łechtaczki. Wyjątkowy kształt pozwala na swobodne poddawanie się przyjemności podczas zwykłego siedzenia czy to na łóżku, krześle czy też w wannie, ponieważ jest on w pełni wodoodporny.

Wibrator posiada dwie miękkie silikonowe wypustki. Dłuższa końcówka ma zakrzywioną głowę i zaokrąglony wierzchołek tak, aby jak najdokładniej dotknąć punktu G i ułatwić dokładny masaż tego miejsca. Końcówka ta ma 140mm długości penetracyjnej oraz 114mm obwodu. Krótka służy to stymulacji łechtaczki.


Zasilanie pozwala na zabawę przez 2 godziny. Czas ponownego pełnego naładowania to dwie godziny. System LED informuje Cię kiedy wibrator jest ładowany (czerwona lampka) i kiedy jest już gotowy do zabawy (zielona lampka).


Dwa silniki RO-DEO wyposażone są w osobne przyciski umożliwiające niezależne sterowanie wypustkami. Dzięki 7 funkcjom w każdym silniku można znaleźć idealne połączenie ustawień dostosowanych do Twoich pragnień. Można wybierać pomiędzy 3 prędkościami oraz 4 trybami wibracji.


RO-Deo stworzony został z myślą o zabawie zarówno solo jak i z partnerem.

RO-Deo jest na tyle wytrzymały, że można spokojnie na nim usiąść i kołysać się na jego zakrzywionym podłożu, co wzmacnia i urozmaica stymulację punktu G i łechtaczki, a przy okazji pozwala na uwolnienie rąk.

Z drugiej strony zakrzywiony uchwyt daje możliwość swobodnego trzymania go przez partnera, który nakierowuje go na miejsca, które chce jak najlepiej wymasować.

 


Dzięki 4 adapterom zasilania dla różnych krajów, RO-Deo jest idealny do gorących noce pasji na wakacje za granicą.  

 

Całkowicie wodoodporny - idealny do kąpieli lub pod prysznic


Łatwy do czyszczenia

 

Rocks-Off Limited to jeden z wiodących producentów artykułów erotycznych na świecie i numer jeden na rynku europejskim, ceniony za innowacyjność i troskę o wysoką jakość wszystkich swoich produktów. Wszystko, co wychodzi spod szyldu tej brytyjskiej marki charakteryzuje elegancki design i wysoka funkcjonalność, dobrze służąc przez lata, co potwierdza wysoka sprzedaż. Najbardziej reprezentatywnym produktem Rocks-Off Ltd jest RO-80mm, wibrator typu bullet, którego ponad 5 milionów egzemplarzy znajduje się w rękach zadowolonych klientów. Nowoczesne kształty, najwyższej jakości materiały oraz unikalna kolorystyka składa się na bardzo atrakcyjną linię wzorniczą, będącą znakiem rozpoznawczym tej marki.

Parametry techniczne:

kolor: różowo-biały

Materiał: silikon platynowy oraz ABS

Zasilanie: silnik ładowany za pomocą kabla USB

Wibracje: 7x7 – po 3 poziomy prędkości i 4 programy wibracji na każdy z silników

4 adaptery do zasilania

Wodoszczelny

Opinie

Napisz opinię

Wibrator Rocks-Off - RO-Deo (różowy)

Wibrator Rocks-Off - RO-Deo (różowy)

Polecamy również