Dildo z cyberskóry (Jest 16 produktów.)

Dildo z cyberskóry to propozycja, obok której nie możesz przejść obojętnie! To niesamowity sex gadżet, który sprawi, że masturbacja będzie jeszcze przyjemniejsza. Myślisz, że to niemożliwe? A jednak! Realistyczne dildo z cyberskóry do złudzenia przypomina prawdziwego penisa, zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i wrażenia dotykowe. Użytkowniczki tego typu zabawek erotycznych potwierdzają, że naprawdę można je pomylić z prawdziwym członkiem. Nie wierzysz? Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że to prawda.

Filtruj

Producent
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów

Dlaczego dilda z cyberskóry przypominają prawdziwego penisa?

Co sprawia, że nasze dilda są tak realistyczne? Cała tajemnica tkwi w cyberskórze. To materiał, który przypomina ludzką skórę, jest jej imitacją. Cyberskóra charakteryzuje się tym, że:

  • jest gładka i przyjemna w dotyku, jak ludzka skóra,
  • nagrzewa się pod wpływem dotyku,
  • ma zdolność zatrzymywania ciepła.

To wszystko sprawia, że dildo z cyberskóry naprawdę trudno odróżnić od prawdziwego członka.

Bogaty wybór sztucznych penisów z cyberskóry

Oferowane przez nas akcesoria erotyczne są dla każdego. Posiadamy w sprzedaży zarówno dilda tanie - dobre dla pań, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z sex zabawkami - jak i ekskluzywne. Sztuczny penis ekskluzywny to najlepszy gadżet dla kobiet kochających luksus, nie tylko w życiu codziennym, ale także w łóżku.

Ciekawą zabawką, potrafiącą dostarczyć wielu niezapomnianych wrażeń, jest dildo z cyberskóry z przyssawką. Dzięki mocnej przyssawce gadżet może zostać przymocowany na przykład do płytek ceramicznych w łazience i kuchni lub blatu kuchennego. Przymocuj swojego przyjaciela do stołu albo ściany i oddaj się nieziemskiej rozkoszy!

Dyskretna paczka od intymnego sex shopu

Internetowy sex shop Eroplanet dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom maksymalną dyskrecję oraz komfort. W tym celu wprowadziliśmy dyskretną paczkę. Usługa ta polega na tym, że nasze gadżety dla dorosłych są pakowane w taki sposób, żeby nie było wiadomo, co znajduje się w przesyłce. Dzięki temu nikt nie będzie wiedział, że zamówiłaś sex zabawkę.