Metalowe dildo i penisy (W tej kategorii nie ma produktów.)

Metalowe dildo to gadżet, którego nie może zabraknąć w Twojej kolekcji sex zabawek! Oferowane przez internetowy sklep erotyczny Eroplanet sztuczne penisy zostały wykonane z wysokiej jakości metalu, który jest całkowicie bezpieczny dla ciała. To niesamowite zabawki, dzięki którym przyjemność czerpana z seksu czy masturbacji jest jeszcze większa. Jeśli chcesz urozmaicić swoje życie erotyczne, wprowadzić do niego coś zupełnie nowego, to metalowe dildo jest właśnie dla Ciebie!

Metalowe penisy dla amatorek i doświadczonych użytkowniczek sex gadżetów

Dostępne w naszym sex shopie metalowe członki są przeznaczone dla każdej kobiety. To idealna propozycja zarówno dla pań posiadających doświadczenie w igraszkach z akcesoriami erotycznymi, jak i nowicjuszek w tej dziedzinie.

Nasza oferta zabawek dla dorosłych jest bardzo bogata. Kobietom spragnionym nowych wrażeń oferujemy metalowe dilda:

  • w kształcie połączonych ze sobą kul,
  • podwójne - z dwoma różnymi zakończeniami,
  • do elektrostymulacji seksualnej.

Zabawa każdym z nich to niesamowite przeżycie, o którym trudno zapomnieć.

Metalowe dildo to gadżet, który umożliwia zabawę z temperaturą. Można go nagrzać albo schłodzić, dzięki czemu zabawa nim jest jeszcze bardziej ekscytująca.

Dyskretna wysyłka metalowych penisów

Klientkom naszego sklepu erotycznego zapewniamy pełną dyskrecję. Gadżety pakujemy w taki sposób, że na przesyłce nie ma naszej nazwy ani logotypu. Dzięki temu nikt nie będzie wiedział, że zamówiłaś sex zabawkę.