Wibrator Kink Cock 8" Vibrating Stiffy Black

PR_5610121

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 11 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 11 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,75 zł.


Najbliższa dyskretna wysyłka już
Jutro 13:00

Cena |

113,99 zł


92,67 zł

Więcej informacji

Kiedy szukasz wibratora, który jest nie tylko „jak najbardziej zbliżone do prawdziwego”, ale także solidne i zawsze gotowe, to przestań szukać dalej i sięgnij po King Cock Vibrating Stiffy. Jest to wibrator ze zdejmowaną solidną i realistyczną obudową oraz z potężnymi wibracjami o wielu prędkościach. Każda nakładka na wibrator została wykonana ręcznie z niezwykłą dbałością o szczegóły, tak aby zapewnić jak najbardziej realistyczne odczucia. Nigdy byś nie uwierzył, że te realistyczne wibratory są wykonane z winylu - konsystencja materiału wraz teksturą i nienagannym wykończeniem sprawiają, że te wibratory wyglądają i dają odczucia jak podczas zabawy z prawdziwym penisem!
Wewnątrz każdego wibracyjnego Stiffy jest wibrator o dużej mocy z regulowaną tarczą, która pozwala wybrać dokładną prędkość. Elegancki, czarny nabój zasilany jest baterią, więc ciesz się mocnym wibratorem solo lub z solidną realistyczną nakładką. 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Długość całkowita: 25 cm

Długość nakładki: 21 cm

Długość wibratora: 21 cm

Średnica: 57 mm

Obwód: 180 mm

Waga: 331 g

Zasilanie: 2x bateria R14  (nie załączona)

Materiał:

wibrator: ABS

nakładka: winyl

Opinie

Napisz opinię

Wibrator Kink Cock 8" Vibrating Stiffy Black

Wibrator Kink Cock 8" Vibrating Stiffy Black

Polecamy również