Dildo Zatyczka Analna Kink Fuck Plug

PR_5805600

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 29 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 7,25 zł.


Najbliższa dyskretna wysyłka już
poniedziałek, 26.08.2019 13:00

Cena |

295,99 zł


240,64 zł

Więcej informacji

Baw się w każdy sposób na jaki masz ochotę z Kink Fuck Plug Kink by Doc Johnson. Z jednej strony posiada prążkowaną zatyczkę z klasycznego silikonu, podczas gdy druga to gładkie dildo wykonane z podwójnej gęstości SECONDSKYN™ (opatentowanej, firmowej mieszanki silikonów). W środku twardy rdzeń, na zewnątrz kusząco miękki, elastyczny silikonie, który ustępuje pod delikatnym dotykiem, a to wszystko aby spełnić wszystkie Twoje analne potrzeby.


Fuck Plug doskonale nadaje się zarówno do sesji solowych jak i do przygotowania tyłka psiaka do intensywniejszej penetracji. Dodatkowo możesz zastosować Fuck Plug jako dwustronną zabawkę - z jednej strony włożona zatyczka analna, a z drugiej strony dildo na które można się swobodnie nadziewać.


Kink by Doc Johnson to efekt ekscytującej współpracy jednej z największych firm erotycznych z portalem Kink.com. A to w celu stworzenia kolekcji wysokiej jakości autentycznych przedmiotów fetyszowych, odpowiednich zarówno dla długoletnich praktyków, jak i nowych, dopiero wkraczających w ten wspaniały świat.


SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Długość całkowita: 25,4 cm
Długość dilda: 15,42 cm
Szerokość: 3,18 cm
Obwód: 11,4 cm
Waga: 0,25 kg


Opinie

Napisz opinię

Dildo Zatyczka Analna Kink Fuck Plug

Dildo Zatyczka Analna Kink Fuck Plug

Polecamy również