Kink Fist Fuckers Stretching Hand

PR_5805700

Nowy produkt

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 52 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 52 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 13,00 zł.


Najbliższa dyskretna wysyłka już
poniedziałek, 26.08.2019 13:00

Cena |

525,99 zł


427,63 zł

Więcej informacji

„Trening i dyscyplina wymagają solidnej ręki" - to dlatego Kink by Doc Johnson stworzył Fist Fuckers Stretching Hand wykonany z SECONDSKYN™ (specjalnej firmowej mieszance silikonów o podwójnej gęstości).


W środku twardy rdzeń, na zewnątrz kusząco miękki, elastyczny silikonie, który ustępuje pod delikatnym dotykiem, a to wszystko aby spełnić wszystkie Twoje analne potrzeby.


Ramię ręki jest odwzorowaniem prawdziwej dłoni i przedramienia unieśmiertelnionej w pozycji "Silent Duck" dla łatwej, ale intensywnej penetracji. Z giętką powierzchnią zewnętrzną i twardym rdzeniem, dającymi razem odczucia jak przy prawdziwej ręce.Kompatybilny z systemem Vac-U-Lock™ - eksperymentuj z łączeniem dłoni z uprzężami i akcesoriami Vac-U-Lock ™ i stwórz swoje własną, ulubioną zabawkę.Kink by Doc Johnson to efekt ekscytującej współpracy jednej z największych firm erotycznych z portalem Kink.com. A to w celu stworzenia kolekcji wysokiej jakości autentycznych przedmiotów fetyszowych, odpowiednich zarówno dla długoletnich praktyków, jak i nowych, dopiero wkraczających w ten wspaniały świat.SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Długość całkowita: 29,2 cm
Szerokość: 6,35 cm
Obwód: 20,96 cm
Waga: 0,64 kg

Opinie

Napisz opinię

Kink Fist Fuckers Stretching Hand

Kink Fist Fuckers Stretching Hand

Polecamy również