Aktualności

Dominacja kobieca, potocznie zwana femdom, to temat jednocześnie nieco wstydliwie spychany na ubocze, jak i rozpalający do czerwoności wyobraźnię wielu mężczyzn. Marzysz o tym, aby zdać się na łaskę swojej pani? A może jesteś kobietą i chciałabyś w sypialni podporządkować sobie faceta? Niezależnie od tego, kim jesteś i co Tobą kieruje, razem z nami zanurzysz się w intrygujący świat kobiecej dominacji. Zapraszamy do lektury!
Fleshlight Girls może być sposobem na spełnienie Twoich marzeń! Wielu mężczyznom nie raz zdarzyło się fantazjować o ulubionej gwieździe. Mainstreamowa aktorka, piosenkarka, modelka... A czasem nawet aktorka porno. Należysz do tego grona? W takim razie mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!
Sadyzm i masochizm to pojęcia, które u jednych wywołują delikatne rumieńce zażenowania, podczas gdy u innych krzyki o zboczeniach. Wiele osób tak naprawdę nie zdaje sobie sprawy z tego, czym one są, lub mają o nich wyłącznie mgliste pojęcie. W tym wpisie chcielibyśmy wyjaśnić, czym są masochizm oraz sadyzm seksualny, rozwiewając wątpliwości oraz mity, które narosły wokół tych dwóch pojęć.
Dominacja w łóżku może być świetnym sposobem na ożywienie atmosfery w sypialni oraz rozpalenie ognia pomiędzy Wami. Relacja oparta na maksimum zaufania i zabawy w nurcie BDSM mogą naprawdę odmienić Wasz związek.
Pod literą B w akronimie BDSM kryje się bondage. Słowo to można tłumaczyć jako krępowanie (dla niektórych może to być nawet lekkie zniewolenie). Nie da się ukryć, że dla wielu osób rola uległego, czy też widok związanego ciała drugiej osoby, mogą być niezwykle pobudzające.
Showing 1 to 5 of 40 (1 Pages)