Dlaczego warto używać wibratora?

Z jednej strony wibrator to najpopularniejszy gadżet erotyczny dla kobiet. Z drugiej strony używanie sex zabawek jest przez wiele osób źle odbierane. Akcesoria erotyczne to w wielu kręgach temat tabu. Są też kobiety, które niby chciałyby spróbować zabawy z wibratorem, ale nie są do tego do końca przekonane. Mają wątpliwości, czy to aby na pewno dobry pomysł, żeby kupić sobie taką zabawkę. Kobiety niezdecydowane, które mają wątpliwości co do zasadności korzystania z gadżetów erotycznych, zachęcamy do zapoznania się z poniższym artykułem. Dowiesz się z niego, dlaczego warto używać wibratora. Co wpływa na to, że tak wiele kobiet decyduje się na korzystanie z sex zabawek?

Po co mi wibrator?

Po co mi wibrator? Jeśli czytasz ten artykuł, to z całą pewnością chociaż raz zadałaś sobie to pytanie. 

Gadżety erotyczne, w tym wibratory, to przede wszystkim znakomity sposób na urozmaicenie życia seksualnego. Dzięki nim Twoje życie erotyczne nabierze zupełnie nowego charakteru. Doświadczysz doznań i emocji, które nie zawsze są osiągalne w czasie tradycyjnego stosunku.

Używanie wibratora to świetny sposób na wyeliminowanie rutyny w sypialni. Znudził Ci się zwykły seks? Masz wrażenie, że Twoje życie erotyczne jest nudne i chciałabyś spróbować czegoś nowego. Jeśli tak, to istnieje doskonały sposób, aby to zmienić - zakup wibratora. Odwiedź sklep erotyczny i spraw, żeby Twoje życie seksualne zmieniło się nie do poznania!

Co to jest wibrator?

Wiesz już, dlaczego warto używać wibratora. Ale co to w ogóle jest? Do czego służy ten gadżet?

Wibrator to gadżet erotyczny służący do masturbacji. Można go używać do penetracji, ale nie jest to jego jedyne zastosowanie. Przy jego pomocy można także stymulować i pieścić takie strefy erogenne u kobiety jak wargi sromowe, łechtaczka czy okolice odbytu. 

Można powiedzieć, że wibratory to zabawki erotyczne, które mają za zadanie sprawianie kobiecie przyjemności i doprowadzenie jej do orgazmu.

Zabawa wibratorem w pojedynkę

Wibrator to gadżet erotyczny, który jest używany przez kobiety przede wszystkim do zabaw w pojedynkę. Często sięgają po nie singielki chcące urozmaicić swoje życie erotyczne.

Oczywiście singielki to nie jedyne użytkowniczki sex gadżetów. Chętnie sięgają po nie również kobiety będące w związku, nawet małżeńskim. Wcale nie oznacza to jednak, że kobieta taka jest niezadowolona ze swojego związku i partnera. Jest to po prostu sposób na urozmaicenie swojego życia seksualnego i zajęcie się czymś interesującym podczas nieobecności partnera.

Odrobina pikanterii w Twoim związku

Wibrator sprawdza się nie tylko do zabaw w pojedynkę. Wiele par decyduje się również na wspólne używanie sex akcesoriów. To świetny sposób na dodanie odrobiny pikanterii do związku i podniesienie temperatury w sypialni. Dlaczego jeszcze warto używać wibratora do zabaw we dwoje?

Zabawa gadżetami erotycznymi we dwoje poprawia relacje pomiędzy partnerami. Dzięki sex zabawkom partnerzy jeszcze bardziej zbliżają się do siebie. Wspólne zabawy z wibratorem pozwalają zacieśnić relacje pomiędzy kobietą a mężczyzną.

Świetnym przykładem wibratora chętnie używanego przez pary jest jajeczko wibrujące Lovense Lush. To nowoczesny sex gadżet przeznaczony między innymi do stymulacji punktu G. Jego innowacyjność polega na tym, że steruje się nim za pomocą aplikacji mobilnej. Dzięki temu możliwa jest ekscytująca zabawa nawet bez użycia rąk!

Ze względu na to, że wibrujące jajeczko Lovense Lush jest sterowane przy pomocy aplikacji mobilnej, jest ono świetnym rozwiązaniem dla par żyjących na odległość. Dzięki tej niesamowitej sex zabawce związek na odległość może być równie atrakcyjny i pikantny co tradycyjny! Pytanie, po co kupować wibrator, wydaje się w tym kontekście bezzasadne.

A może wibrator do zabaw analnych?

Kobiety oraz mężczyźni, którzy preferują nieco ostrzejsze klimaty, mogą spróbować zabawy z wibratorem analnym. Jeśli decydujemy się na gadżety do seksu analnego należy jednak zwrócić szczególną uwagę na to, co kupujemy. Powinniśmy wybrać akcesoria, które zagwarantują nam nie tylko dobrą zabawę, ale także komfort i bezpieczeństwo. Wibrator analny powinien posiadać kształt oraz specjalne zabezpieczenia, które uniemożliwią nadmierne wsunięcie go do odbytu.

Jak wybrać odpowiedni wibrator?

Wiesz już, dlaczego warto używać wibratora, zarówno w pojedynkę, jak i we dwoje. Jak jednak wybrać ten najlepszy? Która sex zabawka sprawi Tobie, lub Wam, najwięcej przyjemności? Jaki wibrator wybrać?

Decydując się na zakup wibratora powinniśmy zwrócić uwagę między innymi na takie parametry, jak:

  • • materiał wykonania,
  • • rozmiar,
  • • wodoszczelność lub jej brak,
  • • rodzaj i moc wibracji,
  • • głośność pracy.

Najlepsze wibratory są wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów, które nie uczulają ani nie powodują podrażnień skóry. Bezpieczne materiały to na przykład:

  • • silikon medyczny,
  • • plastik ABS,
  • • cyberskóra.

Należy również pamiętać o tym, że dobry wibrator niekoniecznie musi być duży. Często jest tak, że więcej przyjemności przynosi zabawa wibratorem o małych rozmiarach, niż tym w rozmiarze XXL.

Wybierając gadżet wodoszczelny będziemy mieć więcej możliwości jeśli chodzi o miejsce jego użytkowania. Wibrator wodoszczelny świetnie się sprawdza w wannie, pod prysznicem czy w basenie.

Warto również wybrać wibrator, który posiada możliwość regulowania poziomu drgań. Dzięki temu będziesz mogła dopasować intensywność wibracji do swoich preferencji.

Głośność pracy zabawki erotycznej wpływa w głównej mierze na komfort jej użytkowania. Im ciszej dany gadżet działa, tym lepiej. Dzięki temu żaden inny domownik nie będzie wiedział, co robisz.

Jak używać wibratora?

A jak używać wibratora? Co zrobić, żeby zabawa z nim sprawiła nam jak największą przyjemność? Jak doprowadzić do orgazmu przy jego pomocy?

Tak naprawdę nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi na tak zadane pytanie. Wszystko zależy bowiem od indywidualnych preferencji i upodobań użytkownika gadżetu. Każdy z nas lubi przecież coś innego.

Prawidłowe użytkowanie wibratora sprowadza się przede wszystkim do kwestii związanych ze zdrowiem i higieną. Najważniejsze, żeby przestrzegać poniższych zasad:

  • • nie pożyczaj swojego wibratora innym ani nie użyczaj go od innych,
  • • myj go po każdym użyciu.

Warto również umyć nowy wibrator przed pierwszym użyciem.

Jeśli będziesz używać wibratora do penetracji, zwłaszcza analnej, to warto zaopatrzyć się również w lubrykant, czyli specjalny żel nawilżający. Dzięki niemu penetracja będzie bardziej komfortowa i mniej bolesna.

Zabawa z wibratorem nie musi zastępować seksu!

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu nie będziesz się już zastanawiać, po co Ci wibrator, tylko jaki model wybrać. Pamiętaj, że gadżety erotyczne nie muszą zastępować seksu, ale są doskonałym sposobem na jego urozmaicenie. Używanie wibratora przez kobietę wcale nie musi oznaczać, że jest ona niezadowolona ze swojego partnera. Zabawki erotyczne to świetny sposób na poznanie czegoś nowego, niepowtarzalnego.