Jak używać wibratora?

2020-11-10

Wibrator to najpopularniejszy gadżet erotyczny dla kobiet. Wynika to przede wszystkim z tego, że jest to stosunkowo prosta sex zabawka, ale jednocześnie bardzo skuteczna. Jego używanie jest bardzo łatwe, a rozpoczęcie przygody z tego typu gadżetami nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Warto jednak pamiętać o kilku podstawowych zasadach, dzięki którym zabawa z wibratorem będzie jeszcze przyjemniejsza. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym artykułem, z którego dowiesz się, jak używać wibratora. Co zrobić, żeby zabawa z Twoim “przyjacielem” sprawiła Tobie jeszcze większą rozkosz i pozwoliła przeżyć wiele niezapomnianych chwil?

Co to jest wibrator?

Zanim odpowiemy sobie na pytanie, jak prawidłowo korzystać z wibratora, warto zastanowić się, co to w ogóle jest wibrator?

Jak już zostało wspomniane, wibrator to najpopularniejsza zabawka erotyczna dla kobiet. To wibrujący sex gadżet, który służy do masturbacji. Wibratory mogą służyć do penetracji, ale nie tylko. Przy ich pomocy można również stymulować takie strefy erogenne jak łechtaczka, wargi sromowe, okolice odbytu. Można powiedzieć, że zadaniem wibratora jest sprawienie kobiecie przyjemności, doprowadzenie do orgazmu, urozmaicenie życia seksualnego.

Jak używać wibratora?

Nie ma jednej odpowiedzi na pytanie, jak używać wibratora. Zabawa z wibratorem, i w ogóle sex gadżetami, jest bowiem kwestią indywidualną. Każdy lubi coś innego, każdej kobiecie coś innego sprawia przyjemność. 

Kwestia, jak prawidłowo korzystać z wibratora sprowadza się w głównej mierze do higieny. Wibrator ma kontakt z kobiecym ciałem, dlatego należy pamiętać o kilku podstawowych zasadach związanych z higieną i zdrowiem. Korzystając z tego typu zabawek erotycznych pamiętaj o tym, aby:

  • • myć je po każdym użyciu,
  • • nikomu ich nie pożyczać,
  • • nie pożyczać ich od innych.

Kupując nowy wibrator warto również umyć go przed pierwszym użyciem po wyjęciu z opakowania.

Używając wibratora do penetracji warto również zastosować lubrykant, czyli specjalny żel nawilżający. Dzięki temu penetracja będzie bardziej komfortowa.

W przypadku osób używających, lub chcących używać, wibratora do penetracji i stymulacji analnej należy pamiętać o tym, aby bawić się wyłącznie gadżetami, które są do tego przeznaczone. Jedną z najważniejszych rzeczy jest to, żeby zabawka taka posiadała specjalne, rozszerzone zakończenie, które uniemożliwi nadmierne wsunięcie jej do odbytu. Chodzi w tym przypadku o względy bezpieczeństwa.

Możesz być pewna, że przestrzegając powyższych zasad zabawa z wibratorem będzie nie tylko przyjemna, ale również komfortowa i bezpieczna.

Jak działa wibrator?

Wiemy już, jak się używa wibratora. Zastanówmy się teraz nad tym, jak działa wibrator. Na czym polega magia tych sex gadżetów. Skąd się bierze ich popularność. Co decyduje o tym, że kobiety tak chętnie sięgają po ten gadżet?

Cały sekret tkwi w wibracjach, od których wzięła się nazwa gadżetu. Tradycyjny wibrator jest wyposażony w silniczek elektryczny. Jego zadaniem jest wprawienie zabawki w ruch, a konkretnie sprawienie, żeby gadżet wibrował, drgał. To właśnie drgania powodują, że zabawa z wibratorem jest tak podniecająca i ekscytująca. Stymulowanie łechtaczki czy penetracja z użyciem drgającego sex gadżetu pozwala przeżyć niezapomniany orgazm, i to niekoniecznie tylko jeden. Możliwe są również wielokrotne orgazmy.

Jaki wibrator wybrać?

Wiesz już co to jest, jak działa i jak używać wibratora. Pozostaje jeszcze jedna istotna kwestia, a mianowicie wybór odpowiedniej zabawki. Co kupić? Czym się kierować wybierając dla siebie najlepszą sex zabawkę? Jaki wibrator wybrać?

Wybierając dla siebie najlepszy wibrator powinnaś zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników. Mowa o takich parametrach, jak:

  • • materiał wykonania,
  • • rozmiar,
  • • rodzaj i moc wibracji,
  • • głośność pracy,
  • • wodoszczelność bądź jej brak.

Materiał wykonania wibratora

Jeśli chodzi o materiał wykonania to najlepiej wybrać gadżet, który będzie wykonany z któregoś z następujących materiałów: silikonu medycznego, cyberskóry lub plastiku ABS. To wysokiej jakości, bezpieczne materiały, dzięki którym zabawa z wibratorem będzie bezpieczna dla zdrowia i komfortowa. Nie będziesz się musiała obawiać reakcji alergicznej itp.

Rozmiar wibratora

Wbrew niektórym opiniom rozmiar ma znaczenie. Jednak w przypadku tego typu zabawek niekoniecznie chodzi o to, żeby były jak największe. Czasami mniejszy wibrator potrafi sprawić więcej przyjemności niż ten o wymiarach XXL. Rozmiar gadżetu erotycznego powinien być dostosowany do Twoich indywidualnych preferencji i upodobań.

Rodzaj i moc wibracji wibratora

Kupując wibrator warto wybrać taki, który umożliwia regulowanie poziomu drgań. Dzięki temu będziesz mogła dopasować intensywność wibracji do swoich preferencji. Drgania delikatne, umiarkowane, a może intensywne? Kupując wibrator z możliwością regulacji poziomu wibracji sama będziesz mogła zdecydować!

Głośność pracy wibratora

Głośność pracy zabawki erotycznej przekłada się przede wszystkim na dyskrecję i komfort jego użytkowania. Im wibrator będzie działać ciszej, tym lepiej. Chyba nie chcesz, żeby pozostali domownicy słyszeli, co robisz?

Wodoszczelność wibratora

Gadżety erotyczne wodoszczelne mają wszechstronniejsze zastosowanie i dają więcej możliwości jeśli chodzi o miejsce zabawy. Wybierając model wodoszczelny będziesz mogła oddawać się rozkoszy w wannie, pod prysznicem, a nawet w basenie. Zabawa z wibratorem w wodzie? Czemu nie!

Bogaty wybór wibratorów oraz innych sex gadżetów znajdziesz w Eroplanet. To dyskretny sklep erotyczny dla najbardziej wymagających kobiet.

Zabawa z wibratorem na najwyższym poziomie

Wiesz już, jak używać wibratora i jak wybrać dla siebie najlepszy model. Mamy nadzieję, że dzięki powyższym wskazówkom Twoje życie erotyczne będzie jeszcze ciekawsze, a temperatura w Twojej sypialni osiągnie maksymalny pułap. Udanej zabawy z wibratorem!

Zobacz także: