Jak zachować dyskrecję kupując w Sex Shopie?

2020-11-23

Klienci naszego sklepu często martwią się o to, by żadna niepożądana osoba dowiedziała się o ich zakupach. Dyskrecja w sex shopie jest więc dla nas sprawą priorytetową. Staramy się zapewnić klientom maksymalne możliwe poczucie anonimowości, co ułatwia sklep online. Każda osoba, która ma takie obawy przy zakupach w sex shopie, powinna rozważyć opcję robienia ich przez internet. Sklep stacjonarny stwarza wiele niekomfortowych sytuacji, w których zakupy mogą zostać przez kogoś zauważone. Sklep online natomiast zapewnia maksymalną dyskrecję. 

Sklepy stacjonarne

Jajeczko Wibrujące Lovense LushZakupy w sklepie stacjonarnym stwarzają zdecydowanie większy dyskomfort dla klientów. Sex shopy są na ogół umieszczone przy głównych ulicach czy w często uczęszczanych miejscach. Dlatego też stwarzają ryzyko spotkania znajomego czy rodziny w najmniej odpowiednim momencie. Ponadto stres z tym związany prowadzi do tego, że w sklepie czujemy się nieswojo. Nie ma tam więc możliwości na swobodne przejrzenie asortymentu, czy też zapoznanie się z działaniem produktów. Zdenerwowanie, stres i ogólne poczucie wstydu doprowadzają ostatecznie do dyskomfortu oraz niepowodzenia wizyty.

Zakupy online

Rozwiązaniem takich problemów jest sex shop online. Dyskrecja jest tutaj zapewniona na wielu płaszczyznach przez sklep, ale może zadbać o nią także sam klient. Wybierając taki sposób zakupów, nie narażamy się na spotkanie ze znajomymi czy rodziną w nieodpowiednim momencie. Ponadto przeglądanie artykułów na stronie internetowej daje czas na wnikliwe zapoznanie się z nimi. Nie trzeba się wówczas martwić o obserwującą nas zza kasy ekspedientkę ani ewentualnych innych klientów. Można dokładnie przeczytać opisy i obejrzeć zabawki czy inne gadżety erotyczne. O odpowiednie zabezpieczenie przesyłki natomiast dba sklep online, zapewniając całkowitą dyskrecję. Istnieją także sposoby ułatwiające odbiór paczki bez wiedzy czy obecności innych osób. Sex shop internetowy gwarantuje swobodne i dyskretne zakupy.

Jak zwiększyć dyskrecję podczas zakupów online?

Profesjonalny sklep erotyczny powinien zapewniać ze swojej strony jak największy komfort klientom. Poniżej przedstawiamy kilka sposobów na to, jak zwiększyć dyskrecję podczas zakupów online. 

Wygląd paczki

Bardzo ważny jest wygląd zewnętrzny przesyłki. Oklejona oznaczeniami sklepu czy papierem z erotycznymi napisami lub obrazkami, mogłaby przynieść niepotrzebny wstyd, jeśli zobaczyłyby ją osoby postronne. Dlatego też sposobem na zapewnienie neutralności jest dyskretna paczka. W profesjonalnych sex shopach przesyłki pakuje się w gładki papier, który w żaden sposób nie kojarzy się ze sklepem. Podobnie jest z zaadresowaniem – nie widnieje na nim nazwa sklepu, lista zamówionych produktów, ani jakiekolwiek informacje, które wskazywałyby na jej zawartość.

Odbiór paczki

Dyskretny odbiór paczki może odbyć się na kilka sposobów. Jeśli nie chcemy, aby dowiedzieli się o niej domownicy, możemy zamówić dostarczenie pod inny adres (np. do pracy). Inna możliwość to odbiór przesyłki w kurierskim punkcie odbioru czy na poczcie. Najlepszym sposobem zapewniającym całkowitą dyskrecję, jest odbiór przesyłki w paczkomacie. Można udać się do niego w dowolnym momencie i odebrać paczkę bez niczyjej wiedzy.

Rozliczenie na rachunku

Sex Elixir PremiumJeśli obawiamy się bezpośrednie informacje na rachunku, warto wcześniej sprawdzić, co ma się na nim znaleźć. Większość dyskretnych firm operuje przy płatnościach oficjalną nazwą, która nie wskazuje na działalność sklepu. Dobrym rozwiązaniem jest także faktura online – mamy wówczas całkowitą pewność, że nikt nie znajdzie papierowego rachunku. 

Bezpieczeństwo zakupów 

Aby zadbać o bezpieczeństwo zakupów w sklepie intymnym online, warto upewnić się, czy strona ma certyfikat SSL. Protokół ten zapewnia bezpieczne połączenie pomiędzy przeglądarką internetową a serwerem. Ponadto dba o szyfrowanie danych w internecie.

Bezpieczeństwo na wspólnym komputerze

Jeśli natomiast użytkujemy wspólnie jeden komputer z jakąkolwiek inną osobą, warto skorzystać z możliwości przeglądania strony sex shopu w trybie prywatnym. W przeglądarkach chrome/opera/edge uruchamiamy go skrótem klawiszowym ctrl+shift+n, a w firefox mozilla – ctrl+shift+p. Dzięki trybowi incognito nie zostaną zapisane żadne ślady naszej działalności w internecie – historia stron czy pobrane przez przeglądarkę zdjęcia.

Zakup bez rejestracji

Zamawiając gadżety czy zabawki erotyczne ze sklepu online, możemy skorzystać z możliwości ‘zakupy bez rejestracji’. Wówczas na stronie sex shopu nie pozostawimy po sobie śladu – jedyny dowód zakupu będzie widniał na naszym mailu.

Podsumowanie

Dzięki możliwości zamawiania online, zakupy w sex shopie nie muszą już wiązać się z kłopotliwym wstydem i dyskomfortem. Nowoczesne technologie internetowe, a także dyskretne paczki i odbiór przesyłek zapewniają całkowitą dyskrecję. Teraz możesz spokojnie obejrzeć artykuły bez obaw o podejrzliwość innych osób. Stosując się do naszych rad, a także wybierając profesjonalny sex shop, masz gwarancję najwyższej dyskrecji.

Zobacz także: